Hakkımızda

TEBFilo Cars ARAÇ KİRALAMANIN EN AKILLI YOLU

Türkiye’nin en başarılı araç kiralama portallarından birisi olan TEBFilo Cars internet sayfasına hoş geldiniz. Türkiye’nin her şehirin’de araç kiralamak için rezervasyon yapabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde araç kiralamak isterseniz, aradığınız aracı TEBFilo Cars internet sayfalarında bir tıkla seçebilirsiniz. İster bir günlük, ister haftalık, isterse aylık olarak kiralamayı düşündüğünüz hayalinizdeki araçları hayalinizdeki fiyatlarla size TEBFilo Cars A.Ş sunar.

Hikayemiz

2012 yılında Recep Çolakoğlu tarafından İstanbul’da kurularak 50 aracı ile ticari hizmet hayatına başlayan TEBFilo Cars A.Ş, bugün Türkiye’nin 73 noktasında 4500’e yaklaşan aracıyla kurumsal firma ve personellerine özellikli hizmet veren, yenilikçi çözümleriyle sektörüne öncülük eden, %100 Türk sermayesi ve sağladığı istihdam ile ülke ekonomisine doğrudan katkı sağlayan, günlük ortalama 100 araç kiralaması gerçekleştiren, günlük ve kısa dönem araç kiralamasında uzmanlaşmış ‘’Türkiye’nin Oto Kiralama Firması’’dır.

2015 yılında fark yaratan projemiz ‘’TEBFilo Cars Üyelik Sistemi’’ hayata geçirilerek, kurum ve kuruluşların kısa dönem araç kiralamalarında özellikli hizmet ile buluşması sağlanmıştır. Bu sayede ayrıcalıklı hizmet çeşitliliği, hizmet kalitesi, araç filosu, müşteri memnuniyeti, konularında hızla gelişme sağlayarak, günlük ve kısa dönem araç kiralamada sektör liderliği başarısına ulaşılmıştır. Hedefimiz sürekli yenilikçi çalışmalarımız ve müşteri odaklı yaklaşımlarımızla, haklı başarımızı en yüksek müşteri memnuniyeti ile korumaktır.

Etkin çözümler projelerimiz kapsamında en iyi hizmeti, en uygun maliyetle sunmak amacıyla yine bir ilk ve eşsiz olan ‘’TEBFilo Cars Yıkama ve Ekspres Servis’’ istasyonlarımız başarı ile hayata geçirilmiştir. Proje ile araçlarımız, temizlik, anti bakteriyle temizlik, kontrol ve ekspres servis aşamalarından, doğrudan kendi hizmet istasyonlarımızda geçirilerek, sağladığımız maliyet ve hızlı servis avantajlarımızla müşterilerimize doğru ve tam hizmet sunmaktayız.

Oto kiralama ile ilgili ülkemiz ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. ‘’Türkiye’nin Oto Kiralama’’ firması olarak gururla yarattığımız markamızı, yenilikçi ve rekabetçi projelerimiz, sürekli gelişim hedefimizle, yakın gelecekte yurtdışında da ülkemizi temsil etmek için araştırma ve çalışmalarımız devam etmektedir.


TEBFilo Cars A.Ş ARAÇ KİRALAMA TÜRKİYE ŞUBELERİ VE GARAJLARI

Türkiye’nin Şehirin’de Adresinize Teslim Şubelerimiz Garajlarımız ve Çalışanlarımız İle Hizmetinizdeyiz


Ankara Esenboğa Havalimanı

Antalya Havalimanı Dış Hatlar

Bodrum Havalimanı

Dalaman Havalimanı İç Hatlar

Gaziantep Havalimanı

İstanbul Etiler

İstanbul Taksim Hilton

İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar

İzmir Merkez Alsancak

Kayseri Havalimanı İç Hatlar

Marmaris Merkez

Trabzon Havalimanı

Şanlıurfa Merkez

Didim Merkez

Antalya Havalimanı Dış Hatlar

Van Havalimanı

Kütahya Merkez

Nigde Merkez

Elazığ Merkez

Adana Havalimanı

Antalya Havalimanı İç Hatlar

Dalaman Havalimanı Dış Hatlar

Erzurum Havalimanı

İstanbul Airport AVM

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar

İzmir Karşıyaka Girne Caddesi

Kayseri Havalimanı Dış Hatlar

Kuşadası

Nevşehir Kapadokya Havalimanı

Samsun Merkez

Balıkesir Merkez

Fethiye Merkez

Antalya Havalimanı İç Hatlar Havalimanı

Uşak Merkez

Aksaray Merkez

Erzurum Merkez